Poznaj sposoby na rozkręcenie działalności

Dołącz do Instytutu Cyfrowego Marketingu aby nauczyć się skutecznie pozyskiwać nowych klientów w internecie, zwiększyć zyski i ustabilizować swój biznes.

Najnowsze artykuły

Customer Avatar

Co to takiego? Dlaczego warto stosować?

Czemu Jest niezbędny dla Twojego biznesu? 

Dowiedz się tego z naszego artykułu i popraw jakość oferowanych usług już dziś! Przestań tracić czas i pieniądze przez nietrafione kampanie reklamowe, profil klienta to ogromny krok w poprawieniu wydajności 

Referencje

Marcin Hartman

Marcin Hartman

szef Cardone University Polska

„Jeśli ktoś potrafi połączyć wysokie kompetencje techniczne, dużą łatwość komunikowania się z ludźmi oraz po prostu świetną osobowość, to nic dziwnego, że od razu trafia u mnie na listę top-X ludzi, z którymi trzeba współpracować.

Michał jest właśnie takim człowiekiem, a dodatkowo: przestrzega terminów, potrafi pracować z różnymi budżetami i jest wytrwały.
Serdecznie polecam
– to człowiek 100% wiarygodny zawodowo! ”

Charles Kirkland

Charles Kirkland

założyciel, Media Buying Association, USA CEO, Kirkland Media Group

„Znam Michała od ponad 2 lat. Za każdym razem kiedy z nim rozmawiam widzę jego nowe sukcesy. To niezwykle przebojowy człowiek, który błyskawicznie przeszedł drogę od spłukanego historyka do jednego z najbardziej rozchwytywanych internetowych marketerów w Europie.

Michał przeszedł długą drogę od „nie mam pojęcia jak to działa” do bardzo, bardzo dużego sukcesu! I zrobił to błyskawicznie! To zdecydowanie jeden z moich najzdolniejszych studentów!”

Z marketingowego punktu widzenia to co zrobił Michał jest niezwykłe… to co wielu osobom zajmuje miesiące, nawet lata… on opanował i wdrożył w swoim biznesie zaledwie w kilka tygodni! Szczerze mówiąc mi zajęło to dużo więcej czasu!

To jest bardzo ekscytujące, że wiedza jaką posiada i rozwiązania jakie stosuje na co dzień i jakie oferuje przedsiębiorcom wyprzedzają, to co robią duże firmy, o lata świetlne.
Koniecznie polecam zobaczcie co dla Was przygotował”

 

 

Wyobraź sobie, że wreszcie mógłbyś mieć skuteczny system,
który będzie REGULARNIE sprowadzać nowych klientów, zwiększyć zyski i ustabilizuje Twój biznes…

Ile byłoby to dla Ciebie warte?

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że to nie jest dla Ciebie, oddamy Ci 100% pieniędzy, bez zbędnych pytań.

Nic nie ryzykujesz !

Masz 14 dni na zwrot pieniędzy.