Potrafisz napisać tekst taki jak ten?

Odpowiedz “Tak”, a już nigdy nie będziesz martwić się o pracę lub polegać na innych, aby mieć na utrzymanie.


Będziesz za to poszukiwanym specjalistą zarabiającym świetne pieniądze, pisząc tylko po kilka godzin dziennie — praktycznie z dowolnego miejsca z internetem.

Jestem żywym przykładem, że tak można.

Cześć, nazywam się Mateusz Okoń.

Na co dzień zajmuje się pisaniem tekstów takich jak ten, który właśnie czytasz — pełnię też funkcję szefa marketingu w młodej i szybko rozwijającej się firmie. Ale nie zawsze tak było…

Jeszcze nie tak dawno temu wyzwaniem było dla mnie to, aby zapewnić sobie spokojny byt i utrzymanie… Po kontuzji i przerwanej karierze w sporcie pracowałem fizycznie na budowach…

Ale wtedy odkryłem jedną rzecz, która na zawsze zmieniła moje życie…

Nauczyłem się prostych tajników pisania tekstów takich jak ten, który właśnie czytasz...


Parę lat później już nie tylko pełnię funkcję szefa marketingu… I nie tylko pracuję wygodnie w swoim domowym biurze…

Ale mam też olbrzymi komfort i bezpieczeństwo, bo wiem, że moja kariera jest odporna na zewnętrzne czynniki i zdarzenia.

Wszystko to zawdzięczam zdolności do tego, aby usiąść na krześle i napisać (niektórzy mówią nawet “wyklepać”) tekst taki jak ten, który właśnie widzisz.

Zakładam, że jeśli nadal tu jesteś, to też chcesz uzyskać taki komfort — szczególnie w dobie obecnych wydarzeń.

Zatem musisz wiedzieć jedno… to naprawdę możliwe.

Niezależnie od tego, gdzie teraz jesteś i skąd zaczynasz…

Przekonałem się o tym na własnej skórze.

Ja sam — dzięki tej umiejętności — z osoby pracującej fizycznie na budowie stałem się szefem marketingu w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie.

I nie jestem jedyną osobą, która
doświadczyła podobnej przemiany...

Takich osób jest naprawdę wiele. Np. Michał Witkowski, który z pracy bez perspektyw w jednym ze śląskich muzeów, z pomocą tej umiejętności zbudował biznes generujący wielomilionowe przychody w 100% online.


W swojej karierze spotkałem też ludzi, którzy pracowali w magazynach, w bankach czy w supermarketach — a dziś zarabiają komfortową ilość pieniędzy po prostu pisząc, bez konieczności opuszczania swojego domu.

Prawda jest taka, że każdy kto lubi rywalizować, lubi pisać i interesuje się światem wokół, może się tego nauczyć.

To umiejętność, która — kiedy ją opanujesz — umieści Twój finansowy los bezpośrednio w Twoich rękach — tak długo, jak długo będziesz chciał z niej korzystać…

Niezależnie od tego, czy planujesz rozwijać własną karierę czy budować prywatny biznes…

I bez względu na to, czy chcesz się tym zajmować na pełny etat, czy traktować to tylko jako dodatkowe źródło dochodu.

To szansa, aby "zbudować"

siebie na nowo...

Ale bardziej niż cokolwiek innego, to szansa, aby zbudować siebie na nowo… Aby zdobyć atrakcyjną finansowo umiejętność, która szybko wyniesie Cię ponad wszelkie ekonomiczne perturbacje… raz na zawsze.

I pewnie zastanawiasz się teraz jak pisanie prostych, konwersacyjnych tekstów jak ten, który właśnie czytasz może tak mocno się opłacać?

Zobacz… To te same teksty, które na co dzień widujesz w wiadomościach e-mail lub w reklamach na Facebooku. Ich cel może być różny — od namówienia Cię do zakupu produktu lub usługi, po przekonanie do tego, abyś przekazał środki na instytucję charytatywną.

Dzięki perswazji takie teksty pozwalają zarobić dziesiątki milionów złotych firmom, które je wykorzystują — dlatego z chęcią płacą one część tych pieniędzy ludziom, którzy potrafią je napisać.

I jakby tego było mało… W tej branży jest olbrzymi niedobór specjalistów.

Skąd takie wnioski?

Pełnię funkcję szefa marketingu i wiem jak ciężko jest znaleźć osobę na to stanowisko.

Obecne warunki sprawiają, że firmy są niemal zmuszone do tego, aby przenieść się do internetu — co jeszcze bardziej potęguje zapotrzebowanie na tego typu usługi.

Zamień zdolność pisania perswazyjnych
tekstów na owocną karierę
w Digital Marketingu...

Jeśli chcesz zdobyć umiejętność cieszącą się olbrzymim zapotrzebowaniem i raz na zawsze uwolnić się od wszelkich ekonomicznych trudności…

Lub jeśli chcesz spędzać więcej czasu z rodziną i bliskimi, mieć więcej czasu na przyjemności czy po prostu zdobyć możliwość zarabiania dobrych pieniędzy bez opuszczania własnego domu…

To dołącz ZA DARMO do kompletnie nowej społeczności newslettera “Życie z pisania” — dowiedz się jak już w pierwszym roku wyjść ponad średnią krajową, pracując tam gdzie chcesz i kiedy chcesz — pisząc proste perswazyjne teksty i komunikaty.

Dołącz do Newslettera
ZA DARMO i zyskaj:

✅Cotygodniową porcję wiedzy upakowaną sztuczkami, technikami i strategiami, które pomogły sprzedać produkty i usługi o wartości setek milionów złotych, jak również praktyczne ćwiczenia i metody przydatne w zdobyciu pierwszej pracy


Poznasz cieszącą się olbrzymim wzięciem umiejętność pisania prostych tekstów jak ten, który właśnie czytasz


✅Dowiesz się jak zdobyć najbardziej dochodowe zlecenia i jak realizować najlepiej opłacane projekty


Dołączysz do ekskluzywnej grupy na FB, stworzonej dla pracujących oraz aspirujących ekspertów w branży Cyfrowej Perswazji


✅Zyskasz dostęp do realnych zadań, które możesz zrealizować — a jeśli uda Ci się zwrócić naszą uwagę, to my sami będziemy chcieli Cię zatrudnić


Poznasz psychologię kupujących, techniki perswazji oraz przykłady skutecznych tekstów z Polski i zza oceanu, które pomogą Ci stać się skutecznym (i mądrzejszym) ekspertem w branży Digital Marketingu


✅Poznasz kluczowe umiejętności niezbędne, aby szybko ruszyć z miejsca i zarabiać komfortową sumę pieniędzy (wychodząc już w pierwszym roku ponad średnią krajową)


✅Zrozumiesz każdy aspekt rynku — od drobnych niuansów, które musisz wiedzieć o Cyfrowej Perswazji… przez pisanie skutecznych tekstów… aż do startu z własną karierą zawodową


W pierwszej kolejności dowiesz się o nowych szkoleniach oraz sesjach pytań i odpowiedzi Q&A z ekspertami Digital Marketingu pracującymi w zawodzie


✅Otrzymasz najbardziej atrakcyjne oferty pracy i pojedyncze zlecenia prosto na swoją skrzynkę e-mail

I nawet jeśli nie interesuje Cię kariera twórcy perswazyjnych tekstów i komunikatów, wiedza na temat sprzedaży, perswazji oraz marketingu, którą zdobędziesz w tym newsletterze wesprze Ci niemal w każdym biznesie oraz w życiu prywatnym!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA "ŻYCIE Z PISANIA"!

Dlaczego zależy nam na Twoim sukcesie?

Naszym celem jest pomóc Ci odnieść sukces — bo jeśli Ty na tym skorzystasz, to skorzystamy na tym i my.

Potrzebujemy takich ekspertów — cały rynek potrzebuje takich ekspertów — a jeśli nie zechcesz współpracować z nami, to nawet sama wieść o tym, że nauczyłeś się tego u nas pozwoli nam dalej się rozwijać.

Z tą umiejętnością nie musisz martwić się o brak pracy.

Z odpowiednim szkoleniem jesteś w stanie wskoczyć na rynek, wybrać swoich klientów i zacząć realizować najlepiej opłacane projekty.

W krótkim czasie możesz przekroczyć poziom średniej krajowej i stać się poszukiwanym specjalistą, który we własnym domowym biurze pisze teksty takie jak ten, który właśnie czytasz.

Zatem jeśli chcesz mieć więcej wolności, więcej pieniędzy i lepszej jakości życie, to dołącz teraz do społeczności newslettera “Życie z pisania” i zmień swoje życie tak jak my wszyscy:

Copyright © INSTYTUT MARKETINGU SP. Z O. O.

© 2022